Online účtovníctvo

Online účtovníctvo umožňuje, aby si každá firma udržiavala v aktuálnom stave svojej bežnej agendy, ako je pokladňa, banka, pohľadávky, záväzky, zásoby, faktúry prijaté aj vydané.

Účtovníctvo on-line najviac minimalizuje zbytočné cestovanie a našimi klientmi sa tak stávajú aj firmy zo vzdialenejších miest. Moderná technika umožňuje vedenie účtovníctva a s ním spojenú komunikáciu spôsobom, ktorý našu osobnú komunikáciu s klientmi obmedzuje len na skutočne dôležité a závažné veci.

Okrem spracovania účtovníctva online v našej ponuke nájdete aj spracovanie miezd, daňové poradenstvo alebo napríklad spracovanie daňového priznania. Svoje služby ponúkame malým aj veľkým firmám alebo živnostníkom. Vo svojom odbore sa neustále vzdelávame a sledujeme všetky zmeny.

Preberanie účtovných dokladov - účtovné doklady nám môžete zasielať:
- elektronicky,
- poštou,
- vyzdvihneme si ich osobne.

Spracovanie účtovníctva:
-účtovníctvo spracujeme v našom účtovnom systéme POHODA
-účtovníctvo spracujeme vo vašom účtovnom systéme prostredníctvom zdieľanej plochy vášho počítača(na diaľku sa cez internet pripojíme na Váš počítač a spracujeme účtovníctvo vo Vašom programe.)

Máte záujem o viac informácií o službe vedenie účtovníctva po internete? Kontaktujte nás. Pripravíme pre Vašu firmu ponuku a plán spolupráce.