Preprava osôb k lekárovi
Doprava do všetkých zdravotných zariadení


Nielen pre pacientov a seniorov, ale aj pre všetkých ostatných, ktorí zo zdravotných či iných dôvodov nemôžu, alebo nechcú využiť hromadné prepravy osôb a na dopravu sanitkou im už nevzniká nárok.

Táto novo vzniknutá služba je cenovo prístupná širokej verejnosti a veríme, že pre vás bude vítanou pomocou!


Preprava osôb k lekarovi:

Potrebujete sa dopraviť z / do nemocnice alebo k lekárovi? Musíte sa dopraviť na rehabilitáciu či do kúpeľov kdekoľvek po SR? Sanitku Vám poisťovňa nechce preplatiť a nie je, kto by Vás tam odviezol a pomohol Vám? Radi Vás usadíme do nášho pohodlného vozidla a dopravíme kamkoľvek si len budete priať. S nami sa nemusíte báť cestovať - postaráme sa o Vás a vaše pohodlie!

DOPRAVU JE NUTNÉ SI OBJEDNAŤ, NAJMENEJ DEŇ DOPREDU! TEL. 0904 160 158Doprovod klienta má dopravu zadarmo. Sme služba pre vašich blízkych a vy si nemusíte brať voľno! Naložíme tiež samotný invalidný vozík alebo chodítko. Pomôžeme a odprevadíme vašich rodičov k lekárovi aj späť domov .Osoby mladšie ako 15 rokov môžu byť dopravované len s doprovodom zákonného zástupcu, alebo po predbežnej dohode s písomným súhlasom jeho zákonného zástupcu, prípadne za sprievodu asistenta.

Preprava seniorov:


V dnešnej uponáhľanej a hektickej dobe koľkokrát nestíhame ... Chceme si oddýchnuť a pritom vedieť, že naši rodičia sú u lekára s niekým, kto sa o ne postará. Bezpečne ich vyzdvihne, odprevadí, porozpráva sa s nimi a pomôže im na vyšetrenie či do nemocnice. Niekto, kto im odnesie tašky na izbu a prípadne vybaví formality.Táto služba nie je určená pre ťažko zdravotne postihnutých, nepohyblivé osoby a v žiadnom prípade nenahrádza vybavené sanitné vozidlo!

Čas a poradie prevozu určíme po vzájomnej dohode podľa vašich potrieb, naliehavosti a našich možností.

Cena už od 12 eur za asistenciu a odvoz do zdravotníckeho zariadenia a aj späť domov.

Služby zadarmo:

    •Doprovod k lekárom do ordinácií
    •Vybavovanie formalít
    •Odnos batožiny
    •Vyzdvihnutie liekov
    •SMS rodine

Ďalej ponúkame:

- Sprievod a pomoc pri nakupovaní
- Sprievod na rôzne úrady
- Preprava lekárovi mamičkám s deťmi

Ak budete s našou službou spokojní, budeme radi, keď o tejto novovzniknutej službe dáte vedieť ďalším, ktorí by ju v budúcnosti mohli využiť. Pomôžete nám tak aj naďalej udržať jej nízke ceny.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!