Office expres darček

Zabezpečujeme expresný rozvoz darčekov v Bratislave do 120 minút.


V súčasnej dobe je možné darovať: kvety, vína, plyšové hračky, darčekové koše, jedlo,

Našou filozofiou je ponúknuť možnosť doručovať darčeky po Bratislave a okolí veľmi rýchlo a odovzdávať ich na vysokej úrovni. 
Vďaka spolupráci s najlepšími flóristami a prvotriednymi dodávateľmi môžeme garantovať najvyššiu kvalitu a štandard všetkých ponúkaných produktov. Z darčekovej ponuky odporúčame predovšetkým kvalitné lahodné darčekové koše v exkluzívnom balení. K vášmu darčeku môžete pridať aj ručne písané venovanie.

Ponúkame hodnotné darčeky


Ľudia z biznisu to určite poznajú - v každom roku dostávate nepotrebné darčeky, ako sú napríklad prepisovačky, brandované otvárače na víno alebo ďalšie "vylepšováky", ktoré potom zostávajú zabudnuté v kanceláriách alebo v aute. Služba Office expres darcek preto ponúka nový pohľad nielen na biznis darčeky. Doručujeme originálne kytice, luxusné delikatesná koša alebo vína za primeranú cenu a v krásnom balení. Zákazník má istotu, že obdarovaná osoba dostane reprezentatívny darček, za ktorý sa nemusíte hanbiť.

Uvedomujeme si dôležitosť medziľudských vzťahov

Služba Office expres darček vznikla vďaka prirodzenej dopytu trhu. Dostali sme množstvo podnetov pred spustením darčekové služby, predovšetkým od známych, obchodných partnerov alebo podnikateľov. Všetci máme záujem potešiť svojich blízkych a kamarátky originálnymi a prekvapivými darčekmi a služba Office expres darček Vám to umožňuje. Aj preto sa zameriavame nielen na individuálnych klientov ale predovšetkým na obchodných partnerov, firmy a korporácie. Pokiaľ chcete obdarovať zamestnancov Vašej firmy alebo poslať jedinečný darček obchodným partnerom, ponúkame vám doručenie kytice, darčeka alebo delikatesy v rámci Bratislavy a okolia.

Darujte úsmev s Office expres darček


Predstavte si vašu manželku, partnerku alebo mamičku, ktorú môžete obdarovať pekným darčekom a hodnotnú spomienkou. Spomenuli ste si na narodeniny, meniny alebo výročie vašich najbližších na poslednú chvíľu? Iba Office expres Vám umožňuje objednať a doručiť darček ešte v tom istom dni do niekoľkých hodín. Len u nás máte možnosť vybrať najvhodnejšú kyticu alebo darček vďaka širokému sortimentu a prepracovanému systému vyhľadávania.

Ak si neviete rady s voľbou darčeka, radi vám pomôžeme.